Materiały prasowe

Karta Pełna Dobra to nowoczesny system pomocy, który łączy organizacje charytatywne na terenie Łodzi takie jak Centrum Służby Rodzinie, Caritas Archidiecezji Łódzkiej czy Polski Czerwony Krzyż.

Celem Karty Pełnej Dobra jest zapewnienie zrównoważonego dostępu do pomocy, weryfikacja potrzeb oraz zapobieganie nadużyciom. System jest skierowany do wszystkich potrzebujących na terenie woj. łódzkiego.

Kartę Pełną Dobra można otrzymać w Centrum Służby Rodzinie przy ul. Broniewskiego 1a w Łodzi, Polskim Czerwonym Krzyżu przy ul. Wysokiej 44 w Łodzi oraz w Caritas Archidiecezji Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 108 w Łodzi.

Do rejestracji potrzebny jest: dowód osobisty, paszport, numer paszportu, numer innego dokumentu ukraińskiego lub inny dokument uprawniający do otrzymania pomocy.

Z Karty Pełnej Dobra można w tej chwili skorzystać w miejscach, które współpracują z systemem: Centrum Służby Rodzinie, Caritas Archidiecezji Łódzkiej, Polski Czerwony Krzyż Oddział Łódzki oraz Butik Pełen Dobra w Porcie Łódź. Wymienione organizacje udzielają pomocy potrzebujących w ramach swojej działalności.

Zdjęcia

Kontakt